Firma

Czym jest Hills?

Hills to prężnie rozwijająca się firma produkcyjna mająca siedzibę w Polsce. Firma specjalizuje się w produkcji systemów zabezpieczeń ładunków, a jej produkty używane są w całej Europie. Specjalizacja firmy Hills to produkcja pasów transportowych i zawiesi pasowych.

Działy

Tkanie

Firma dysponuje 14 krosnami tkackimi. Tkamy różne rodzaje taśm do pasów transportowych i zawiesi pasowych z przędzy poliestrowej o wysokiej wytrzymałości na zrywanie. Taśmy te również wykorzystujemy do produkcji linek holowniczych.

Farbowanie

Dzięki inwestycji w automatyczną linię do farbowania jesteśmy całkowicie niezależni od zewnętrznych dostawców taśm. Na specjalne zamówienie możemy wyprodukować taśmę w kolorze innym niż standardowy.

Szycie

Dział szycia dysponuje 16 automatami szwalniczymi, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać dużym zamówieniom. Maszyny przeznaczone są do ciężkiego szycia nawet kilku warstw taśm.

Produkcja haków

W naszym zakładzie produkujemy haki profilowane dwupalczaste do pasów transportowych o sile zrywania 7,5kN, 10kN, 15kN, 20kN i 25kN.

Dzienny potencjał produkcyjny

0

Pasów transportowych

0

Zawiesi pasowych

0

Haków

0

Metrów taśm

Producent pasów transportowych i zawiesi pasowych

Hills spółka z o.o.

ul. Grzonki 5

47-400 Racibórz

NIP 6392009452

KRS 0000616324

www.hillscargo.pl

© 2019 Hills sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone

Polski
English (UK) Polski